Cera tłusta – jakie zabiegi kosmetyczne są najlepsze?

Posiadaczki cery tłustej wiedzą doskonale, że potrzebuje ona wyjątkowej pielęgnacji. Podstawę stanowią rzecz jasna odpowiednio dopasowane kosmetyki. Warto również co jakiś czas skorzystać z usług gabinetów kosmetycznych. Przy cerze tłustej ważna jest codzienna pielęgnacja, regularne wykonywanie peelingów oraz oczyszczenie twarzy. Wszystkie te czynności można wykonać samodzielnie w domu. Pierwsze rezultaty poprawy kondycji skóry będą widoczne dopiero po pewnym czasie regularnego stosowania kosmetyków. O wiele szybsze i trwalsze rezultaty będą widoczne po zabiegach kosmetycznych. Jakie zabiegi będą najlepiej dopasowane dla kobiet z problemem tłustej cery?

Mikrodermabrazja (sprawdź na: wikipedia.org)

Podstawę pielęgnacji skóry tłustej stanowi peeling. Profesjonalny salon kosmetyczny oferuje niezwykle silny peeling mechaniczny. Za jego pomocą można skutecznie usunąć zniszczony i martwy naskórek. Za pomocą mikrodermabrazji można znacząco zmniejszyć łojotok cery. Skóra będzie bardziej matowa, mniej świecąca. Za pomocą specjalnego urządzenia z głowicami wykonanymi zwykle z diamentu ściera się naskórek uderzając w powierzchnię skóry. Dobrze jest dodatkowo skorzystać z usługi laseroterapii. Za jej sprawą przyspiesza się regenerację martwego naskórka. Po zabiegu skóra jest sprężysta, wygładzona i wydaje się młodsza. Najlepsze rezultaty przynosi jednak seria zabiegów od 6 do nawet 10 razy wykonanych co dwa tygodnie. Czas pomiędzy zabiegami powinien być ustalany indywidualnie, w zależności od procesu gojenia się ran.

Ile kosztuje zabieg mikrodermabrazji w Katowicach?

Krótki research salonów kosmetycznych w Katowicach (sprawdź na: swiaturody.com Katowice) pozwolił nam określić wahadełka cenowe za tę usługę. Za zabieg zapłacimy w tym mieście od nawet 65 do 300 złotych. Nam udało się znaleźć promocyjne oferty. Warto również szukać popularnych ofert w postaci zakupów grupowych.

Mezoterapia bezigłowa na problemy z tłustą cerą

Analiza cen w salonach kosmetycznych funkcjonujących w aglomeracji katowickiej pozwoliła nam również odkryć inny skuteczny zabieg dla osób z tłustą cerą. Jest nią mezoterapia bezigłowa. W tak dużym mieście udało nam się znaleźć salon kosmetyczny świadczący ten zabieg i cieszący się dobrą opinią. W przypadku mezoterapii, kosmetyczka wykorzystuje fale elektromagnetyczne do dotlenienia i odżywienia komórek skóry. Rezultaty zabiegu widoczne są niemal natychmiast. Skóra jak i cała cera stają się odżywione, napięte i sprężyste. W gabinetach kosmetycznych w Katowicach za zabieg zapłacimy od 150 do 400 złotych.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>